Fellne

Shitet nga: mejdi 11 Maj 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   260 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16. per golf 5 mercedes edhe audis a 3 fellnet i kan vetem dy goma m&s 049724545 . bejn edhe per g 4 pr duhet me ndrrim shajme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim