Fellne

Shitet nga: Titi 23 Qer 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 225/40/18 shumë te mira
Kan qen të montuara në Seat Leon Por bëjn edhe per Auto të tjera për me shum kontakto
044183622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim