Fellne

Shitet nga: jeton 28 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 ne gjendje te mir muni me ardh mi provu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim