Fellne

Shitet nga: Ilir kabashi 10 Tet 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me 5 shtrafa te ardhura nga gjermania, mundeni me kontaktoni edhe ne viber 0038649716965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim