Fellne

Shitet nga: Bekim 27 Tet 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16she 4 cop me goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim