Fellne

Shitet nga: refki 08 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
n'shitje Fellne per opel jan shum te rujtene siq po shifen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim