Fellne

Shitet nga: Valon 01 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 6 komplete ose veq e veq,te gjitha jan me goma te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim