Flne 17coll per golf 5 -6-7U shiten flm merr jep

Shitet nga: Fellne 16 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17coll me goma te veres jan shum te mira nuk dridhin per golf 5 -6-7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim