Gomë per traktor

Shitet nga: xxxx 14 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomen 12.4.28 goma asht e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim