Goma /205/55/16

Shitet nga: osmani 08 Mar 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4goma te sapo ardhura nga zvicrra te cilat jan ne gjendje te mir teknike profili i gomave esht 205/55/16 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim