Goma

Shitet nga: xxx 06 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me gjeth bandash te profilit 175.65.14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim