Goma

Shitet nga: Luan Berisha 20 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellne 4cop 4x4 off road shum pak te perdorura.Fellnet jan oreginal te Mercedess G klass gomat jan te markes se njohur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim