Goma 195/55/16 Continental

Shitet nga: Muhamet 23 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma 195/55/16 Continental /me rreth (për mbrojtjen e fellneve-bandashëve)për dimër. Janë pak tëpërdorura.
044/187098 ose 045/68 11 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim