Goma 275/70/22,5 copa me shumic

Shitet nga: 049349309 31 Tet 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te kamionit me qmim shum te volitshem 275/70/22.5 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim