Goma Sava 205/55/16

Shitet nga: Muhamet 23 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma Sava 205/55/16 .Janë goma për verë-të përdorura
044/187098 ose 045/68 11 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim