Goma dhe Fellna

Shitet nga: Milit Durmishi 12 Mar 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat se bashku me fellna alumini.
Gomat jane te perdorura vetem 2 jave dhe jan goma te veres.
Dimensioni i gomave eshte 185-60-14.
Per me shum informata kontakto ne nr te telefonit.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim