Goma dhe bandash

Shitet nga: Nazmi Gallapeni 14 Sht 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18-teshe M+S. jan shum te mira qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim