Goma dhe bandash

Shitet nga: Fitim Gallapeni 14 Sht 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15teshe per golf 3 me gjith goma te veres qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim