Goma dhe fellga Pirelli

Shitet nga: Tafolli 19 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Keshtu shihen edhe keshtu jan, gomat jan Pirelli Fellnet jan Origjinal 15 jan me 4 bulona me ballansin, vintillat jan alumin bajne per golf 2-3 jan per merakli, shum te Bukura, per ma SHUM INFO. 044 708 861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim