Goma dhe fellne 17 coll

Shitet nga: touran 10 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne 17coll me goma te veres per rourana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim