Goma m+s 235/85 r16

Shitet nga: Rilind 15 Jan 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan keto ne foto
235/85 R16
jan te pershtateshme per gjipa per bjeshk
Qmimi 40 euro copa mos thirrni per ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim