Goma m+s 7.50 r16 SAVA

Shitet nga: Rilind 15 Jan 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan keto ne foto jan Sava m+s
7.50 R16
Qmimi eshte 40 euro copa mos thirrni per ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim