Goma me fellne, muzik, remus

Shitet nga: valon 13 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te dimrit 185-65-14 M+S me profil 7mm te reja, goma te veres te reja 195-65-15, shitet edhe pajaqalla me bufer aktiv pajaqalla asht 1200 wat e firmes saga, e shes edhe remusin i cili ja shton fuqin e kerrit 5 ps
per info ne tel : 049 401 594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim