Goma me C

Shitet nga: Hagji 28 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me C ne gjendje te mir 205 65 R16 C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim