Goma me bandash

Shitet nga: Argjend 20 Pri 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te thjesht me goma per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim