Goma me bandazh 225/45/17

Shitet nga: Goni 21 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR   220 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandazh me goma te veres 225/45/17
Bandasht bajn per audi passat golf. Po me mir mi provu se ne audi jan kan te montum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim