Goma me bandazhe

Shitet nga: Osmani 13 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandazh aluminit 17"
Goma te dimrit Nankang 235-55-17
Te perdorura por me profil te mjaftueshem dhe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim