Goma me fellne Alumini

Shitet nga: Armend 24 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellne alumini.
Gomat janë te dimensionit 205/ 55R-16, gomat janë në gjendje të mirë, viti i prodhimit 2011, gomat janë M+S.
Fellnet janë me pesë vrima dhe janë kanë të montune në Golf IV.

Ferik.
Info viber:
044/151540
049151540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim