Goma off road 4x4

Shitet nga: Luan 01 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat me fellne original te mercedess
gomat jan te markes se nohur, felnet jan te reja 4 cop me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim