Goma per Opel Frontera

Shitet nga: Goma 24 Dhj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma eshte original e fronteres bene edhe te vendoset ne vendin e rezerves, momentalisht goma mund te perdoret se paku edhe dy vite.
madhesia 15 per me shume fotot
Cmimi 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim