Goma per automjete

Shitet nga: Bekim 18 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi disa lloje te gomave per automjete jan gjithsej 56 copa te gjitha jan me C. Gomat jan te ketyre llojeve 195-70/16, 9 copa. 215-75/16, 36 copa. 195-65/16, 7 copa . 195-70/15 ,4 copa. Qmimi sipas marreveshjes. Nr.tel. 044-187-075.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim