Goma per dimer

Shitet nga: Jetmir 30 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per dimer 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim