Goma per makina 165/70 R13

Shitet nga: shefket 31 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 gomat 40 euro , jan shum te mira , me bandazh
viber +37744222535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim