Goma per mercedes

Shitet nga: Xxx 24 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellga 4 copa jan shum te mira ju mir presim 245\45ZR17 95w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim