Goma te reja nr te ndryshem

Shitet nga: besnik 14 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
13.14.15.16.17.18 etj montim ballansim fellne te llojeve te ndryshme vw bmw mercedes audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim