Goma

Shitet nga: edmond 04 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 205 55 16R
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim