Goma

Shitet nga: xxx 09 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me gjethë bandash te profilit 175-65-14
gomat jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim