Kapak per Peugeot

Shitet nga: Arianit 07 Tet 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kapak per makine te llojit Peugeot, masa e kapakeve 15 ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim