Kemi 4 goma 16

Shitet nga: Brendon gashi 20 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi goma 2copa 225.50.16 edhe 2copa 205.45.16 jan te pak te perdorne nese jeni te inetesuar lajmroni ne numrin:045560529 ose ne viber copa e Gomes esht 10€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim