MICHELIN 205\55 R 16 4 copa

Shitet nga: xxx 23 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
michelin 4 copa jan 205\55 R 16 jan shum te mira jan te ardhura prej zvicrres thuajse te reja. shihen edhe ne foto per goma me garancjon jav shesim ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim