Shes fellnet 15she per mercedes benz

Shitet nga: Buki 18 Shk 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15sh per merrcedes benz kater copa jan origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim