Shes

Shitet nga: Granit 08 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandash,
Gomat jan te dimrit, jan Michelin
Bandasht jan 5 shufra
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim