alufelne 14

Shitet nga: samir 02 Jan 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
alufelne 14 me goma t dimrit me 4 vrima.... per me shum info 044-865686 ose 049-524021 qmimi i fundit 100 EURO...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim