drita h7

Shitet nga: xenon 22 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
dritat xenon h7 me trafo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim