fellga 17 shum sportive

Shitet nga: fellge 13 Pri 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellgat jan me pak profil gome me goma te veres me 5 shtrafa bajn vw 4,5 audia a4 a3 a6 thirrni ose kush don mi pa ja dergoj fotot se spom ban mi shti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim