fellga

Shitet nga: fellga 11 Pri 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga R18 me goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim