fellne 15 per golf 4 bej nrrim me gjenerator

Shitet nga: bb 27 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 per golf4 te ardhura nga zvicrra te gjendje te rregullt .bej nrrim me gjenrator ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim