fellne me goma 15 coll

Shitet nga: Lindrit 07 Dhj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose nderroj fellne 15 coll me goma te veres. Bej ndrrim me fellne 16 ose 17 coll,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim