fellne per bmw

Shitet nga: valon 19 Qer 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 coll pa goma per bmw seria 3 ose baj ndrrim me fellne per audi a4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim