flm merr jep u shiten

Shitet nga: samir 06 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan origjinal t AUDIS me goma te reja t veres MICHELIN jan 255\40\ 19 i banj edhe wolsvagenve bandasht shiten me gjeth goma jan shum te rujtne bandasht as ni grith nuk e kan gomat e reja jan Qmimi i fundit asht 450 EURO muni me kontaktu n kta nr te telefonit : 044865686.... 049524021........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim